شرح کامل مطلب

نرم کننده لباس کامفورت و 10 دلیل برای استفاده از آن

title
استفاده از نرم کننده لباس کامفورت نتایج مطلوبی برای شما به همراه خواهد داشت. از افزایش طول عمر لباس گرفته تا کاهش زمان اتوکشی. پس از استفاده از نرم کننده لباس کامفورت، علاوه بر نرمی و لطافت لباس از رایحه و بوی خوش آن نیز لذت ببرید.
استفاده از نرم کننده لباس کامفورت نتایج مطلوبی برای شما به همراه خواهد داشت. از افزایش طول عمر لباس گرفته تا کاهش زمان اتوکشی. پس از استفاده از نرم کننده لباس کامفورت، علاوه بر نرمی و لطافت لباس از رایحه و بوی خوش آن نیز لذت ببرید.
نرمی و لطافت
بسیاری از ما وقت و توجه قابل ملاحظه‌ای برای لطیف نگه داشتن پوست خود صرف می‌کنیم. یک پوست لطیف نسبت به لباس حساس‌تر است. نرم کننده کامفورت با صاف کردن الیاف می‌تواند میزان این حساسیت را کاهش دهد. همچنین با نرم‌تر کردن پارچه، تا حدی از خشکی پوست نیز ممانعت خواهد کرد.
رایحه و بوی خوش
بوها با  احساسات و حافظه ما ارتباط تنگاتنگی دارند و نقش بسیار مهمی در این‌که چه احساسی داریم بازی می‌کنند. از آنجا که برای کامفورت بسیار مهم است ‌که شما در همه حال حس خوبی داشته باشید، به کمک یک فرمول خاص این ویژگی در در نرم کننده لباس کامفورت قرار داده شده است که بو و رایحه خوش آن در کل روز به خوبی در فضای اطراف پراکنده می‌شود. و حتی چیزی فراتر از این. نرم کننده لباس کامفورت طیف وسیعی از انواع رایحه و بوی خوش، مناسب برای تمام انواع حالات و موارد را ارائه می‌دهد.
اتوکشی آسان
آیا می‌دانید که استفاده از نرم کننده لباس کامفورت اتوکشی لباس آسان‌تر را می‌کند؟ به این دلیل که لباس‌ها حین شستشو کمتر چین می‌خورند، پس از خشک شدن چروک کمتری خواهند داشت. علاوه بر این هنگام اتوکشی نیز چین‌های لباس آسان‌تر باز خواهند شد. بنابراین در طول روز شما می‌توانید لباس‌های خود را با خیال آسوده‌تر و اعتماد به نفس بیشتر بپوشید.
مراقبت بهتر از الیاف لباس و کاهش احتمال پاره شدن آن
با استفاده از نرم کننده لباس کامفورت در طول روز بدون نگرانی نسبت به مراقبت از لباس خود کار و فعالیت کنید. در اثر مهار حرکت الیاف‌ها، اصطکاک بین نخ‌های پارچه کمتر شده و احتمال سست شدن الیاف کاهش می‌یابد. در نتیجه خواهید توانست لباس خود را طی مدت طولانی‌تری استفاده کنید.
بهبود تبادل هوا در پارچه
همه ما در طول روز و با فعالیت‌های روزانه عرق می‌کنیم. خوشبختانه پوشیدن لباس و تماس پوست با پارچه این مزیت را دارد که می‌تواند به تعدیل تعریق کمک کند و ما می‌توانیم با استفاده از نرم کننده لباس کامفورت این مزیت را تقویت کنیم. کامفورت با جلوگیری از آسیب دیدن الیاف و حفظ ساختار باز پارچه به جذب بهتر رطوبت کمک می‌کند.
پیشگیری از ایجاد بوی نامطبوع در لباس
هیچ کس استشمام بوی کپک از حوله مرطوب را دوست ندارد. خشک کردن لباس‌های شسته شده در محیط‌های مرطوب (مانند حمام دارای تهویه نامناسب و یا در فصول و مناطق با رطوبت بالا) می تواند باعث رشد باکتری‌ها شود. کامفورت نه تنها با این بوی نامطبوع مقابله می‌کند بلکه از تجمع  میکروب‌ها نیز جلوگیری خواهد کرد. بنابراین نرم کننده لباس کامفورت نه تنها رایحه و بوی خوش دارد بلکه نوعی شوینده نیز به شمار می‌آید.
حفظ  فرم و شکل لباس
انتخاب درست و متناسب لباس به ما زیبایی و حس خوب می‌دهد. استفاده از نرم کننده لباس کامفورت می‌تواند به حفظ شکل و فرم لباس در طول شستشو و پوشیدن آن کمک کند. کامفورت این کار را با ممانعت از سست شدن الیاف و سفت شدن پارچه انجام می‌دهد.
ضد الکتریسته ساکن
آب و هوا، استفاده از الیاف مصنوعی و خشک‌کن‌های لباس همگی عواملی هستند که سبب افزایش تجمع بار الکتریکی در پارچه می‌شوند. این افزایش بار الکتریکی باعث جذب ذرات و نیز چسبیدن پارچه به سطوح خواهد شد. شما به راحتی و فقط با استفاده از کامفورت می‌توانید از تبدیل شدن لباس خود به یک لباس چسبان پس از شستشو جلوگیری کنید.
مراقبت از رنگ لباس
مشکلات ناشی از تغییر رنگ لباس،‌ تنها محدود به از دست رفتن رنگ آن نیست. فرسوده به نظر رسیدن لباس نیز اتفاق ناخوشایندی است. یک لباس وقتی رنگ خود و درخشندگی آن را از دست بدهد کهنه به نظر خواهد رسید. از این جهت حفظ کیفیت رنگ لباس اهمیت دارد. استفاده از نرم کننده لباس کامفورت می‌تواند به حفظ رنگ و درخشش لباس‌های شما کمک کند. کامفورت سطح الیاف را پوشش داده و سبب می‌شود الیاف پنبه‌ای و پشمی برای مدت طولانی‌تری براق و زیبا به نظر برسند.
تسریع خشک شدن
با استفاده از کامفورت می‌توانید زمان خشک کردن لباس‌های خود را کاهش دهید. زیرا نرم کننده لباس کامفورت سبب کاهش حجم آب باقیمانده در لباس‌ها در حین پروسه‌ی خشک شدن می‌شود.