اسپری خوشبو کننده کامفورت مدل Apple Blossoms با رایحه شکوفه‌های سیب

اسپری خوشبو کننده لباس و هوا صورتی رنگ کامفورت

برای بازیابی طراوت لباس‌هایی که تنها یک بار پوشیده شده‌اند و احتیاج به شست‌و‌شو ندارند مناسب برای استفاده روی لباس، مبلمان پارچه‌ای، پرده و فرش به لباس شما رایحه‌ای خوش و ماندگار می‌بخشد و عملکرد رایحه‌ی نرم کننده‌ای که برلباس استفاده شده را بهبود داده و باعث ماندگاری بیشتر آن می‌شود. به رفع بوی ناخوشایند فضا کمک کرده و باعث می‌شود خانه شما به مدت طولانی سرشار از رایحه خوش باشد.

دستورالعمل ها را کامل و دقیق دنبال کنید دور از حرارت، سطوح داغ، جرقه، شعله و دیگر منابع افروزنده نگهدارى و استفاده نمایید.

در حضور بانوان باردار، نوزادان و بیماران تنفسى اسپرى نکنید.

دور از دسترس کودکان نگهدارى کنید.

در صورت بلعیدن، دهان را با آب بسیار بشویید (تنها زمانى که فرد هشیار است) و سریعا به پزشک خود مراجعه کرده و محصول را به او نشان دهید.

اسپرى را در فضایى با تهویه مناسب استفاده و نگهدارى کنید.

  • حجم: 500 میلی لیتر
  • رایحه خوشبوکننده هوا : شکوفه‌های سیب apple blossoms
  • مناسب: برای سطوح مختلف مثل پارچه مبلمان، پرده و چوب
  • ویژگی: ماندگاری طولانی مدت، بدون حساسیت و مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی و مشکلات تنفسی
  • مزیت: بدون آسیب به سطوح مختلف، کم مصرف و بدون صرف با قدرت جذب بالا
  • هشدارها: درجای خنک و خشک نگهداری شود.

اسپری خوشبوکننده هوا کامفورت صورتی comfort نه تنها عطر دلنشین و ملایمی دارد بلکه بر روی سطوح بافت‌دار، سریع جذب می‌شود و با یک پاف تا مدت‌ها در محیط اطراف به صورت یکنواخت پخش می‌شود. رایحه شکوفه‌های سیب عطر تند و آزاردهنده‌ای ندارد بنابراین برای افراد مبتلا به آلرژی و مشکلات تنفسی قابل استفاده است.

خرید آنلاین

قدرت جذب اسپری خوشبوکننده کامفورت صورتی بسیار بالاست. با یک پاف کم، به سرعت در محیط پخش می‌شود و فضای اطراف را عطرآگین می‌کند. رایحه سیب کامفورت بسیار ملایم است و حس آرامش و راحتی را به شما هدیه می‌کند. اگر به بوی ملایم علاقه دارید، گزینه مناسبی است. قیمت اسپری هوا کامفورت صورتی با عطر خوشبوی شکوفه‌ سیب و ماندگاری بالا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. برای خرید اسپری کامفورت صورتی می‌توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا اقدام به خرید کنید.

اسپری خوشبو کننده لباس و هوا _صورتی رنگ کامفورت_با رایحه شکوفه‌های سیب​_

محصولات مرتبط

yellow-comfort-spray

اسپری گل‌های بهاری

Lavender-comfort-spray

اسپری لاوندر

پیمایش به بالا