مایع لباسشویی کامفورت

مایع لباسشویی کامفورت از محصولات باکیفیت و محبوب  برند کامفورت است. سری جدید مایع‌های لباسشویی کامفورت با خاصیت نرم کنندگی به بازار عرضه شده‌اند. مواد تشکیل دهنده مایع‌های لباس‌شویی کامفورت، حاوی مواد خوشبوکننده است بنابراین همیشه در لباس‌های‌تان حس خوشایندی را احساس می‌کنید. مایع لباسشویی Comfort طول عمر پارچه لباس‌های‌تان را افزایش می‌دهد و به این ترتیب خدمت بزرگی به محیط زیست نیز می‌کند.

کامفورت مخصوص لباس‌های تیره و مشکی

با تکنولوژی پروفایبر

مایع لباسشویی کامفورت مشکی یکی از انواع محصولات پرطرفدار برند کامفورت است که برای شستشوی لباس‌های مشکی به کار می‌رود. این محصول خاصیت شویندگی و نرم‌کنندگی لباس و حوله‌ها را دارد. و با مصرف مایع لباسشویی کامفورت مشکی در ماشین لباسشویی، کیفیت و نرمی لباس را حس می‌کنید. این نرم کننده لباس کامفورت از الکتریسیته شدن لباس‌های‌تان جلوگیری می‌کند و همچنین پرز لباس مشکی را از بین می‌برد و حین پوشیدن لباس‌ها، حس نرمی و راحتی زیادی را در لباس‌های‌تان تجربه می‌کنید.  این مایع از لباس‌های مشکی دربرابر آسیب محافظت می‌کند و در نتیجه الیاف لباس نه تنها هیچ گاه بور نمی‌شوند بلکه همیشه تازگی خود را حفظ خواهد کرد.

مایع لباسشویی کامفورت مشکی مخصوص لباس های تیره
مایع لباسشویی کامفورت مشکی مخصوص لباس های مشکی

کامفورت مخصوص لباس‌های تیره و مشکی

با تکنولوژی پروفایبر

مایع لباسشویی کامفورت مشکی یکی از انواع محصولات پرطرفدار برند کامفورت است که برای شستشوی لباس‌های مشکی به کار می‌رود. با مصرف مایع لباسشویی کامفورت مشکی در ماشین لباسشویی، کیفیت و نرمی لباس را حس می‌کنید. این مایع لباس‌شویی از الکتریسیته شدن لباس‌های‌تان جلوگیری می‌کند و همچنین پرز لباس مشکی را از بین می‌برد و حین پوشیدن لباس‌ها، حس نرمی و راحتی زیادی را در لباس‌های‌تان تجربه می‌کنید.  این مایع از لباس‌های مشکی دربرابر آسیب محافظت می‌کند و در نتیجه الیاف لباس نه تنها هیچ گاه بور نمی‌شوند بلکه همیشه تازگی خود را حفظ خواهد کرد.

کامفورت مخصوص لباس‌های پشمی و حساس

با تکنولوژی میسلار

مایع لباسشویی کامفورت سبز برای لباس‌های حساس و ظریف استفاده می‌شود. این محصول هم مایع نرم کننده و هم شوینده لباس‌های حساس است. ساختار این مایع حاوی تکنولوژی میسلر است که از پوست‌های حساس مثل پوست نوزاد محافظت می‌کند. مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت برای الیاف حساسی مثل ابریشم نیز به کار می‌رود و یک محصول فوق‌العاده برای از بین بردن الکتریسته و پرز لباس است. قیمت مایع لباسشویی کامفورت خارجی نسبت به کیفیت عالی که دارد، بسیار مناسب است و نسبت به برندهای دیگر مایع لباسشویی، جایگاه ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص داده است.

کامفورت مخصوص لباس‌های پشمی و حساس

با تکنولوژی میسلار

مایع لباسشویی کامفورت سبز برای لباس‌های حساس و ظریف استفاده می‌شود. این محصول مایع لباس‌شویی لباس‌های حساس است. ساختار این مایع حاوی تکنولوژی میسلار است. مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت برای الیاف حساسی مثل ابریشم نیز به کار می‌رود و یک محصول فوق‌العاده برای از بین بردن الکتریسته و پرز لباس است. قیمت مایع لباسشویی کامفورت خارجی نسبت به کیفیت عالی که دارد، بسیار مناسب است و نسبت به برندهای دیگر مایع لباسشویی، جایگاه ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص داده است.

مایع-لباسشویی-کامفورت-مخصوص-لباس-های-حساس-و-لطیف- ملحفه و حوله سیز رنگ

کامفورت مخصوص لباس‌های رنگی

با تکنولوژی پروفایبر

مایع لباسشویی کامفورت صورتی از محصولات کامفورت است که برای لباس‌های رنگی کاربرد دارد و هم زمان دو قابلیت دارد. این محصول، یک مایع شوینده مخصوص لباس‌های رنگی است و از طرف دیگر خاصیت نرم‌کنندگی لباس‌ها را نیز دارد. نرم کننده لباس کامفورت صورتی برای لباس‌های رنگی طراحی شده است. این محصول حوله و لباس‌های رنگی را بسیار نرم کرده و از پرزدار شدن لباس جلوگیری می‌کند.

مایع-لباسشویی-کامفورت-مخصوص-لباس-های-رنگی قرمز رنگ

کامفورت مخصوص لباس‌های رنگی

با تکنولوژی پروفایبر

مایع لباسشویی کامفورت رنگی از محصولات کامفورت است که برای لباس‌های رنگی کاربرد دارد و هم زمان دو قابلیت دارد. این محصول، یک مایع لباس‌شویی مخصوص لباس‌های رنگی است و از طرف دیگر خاصیت نرم‌کنندگی لباس‌ها را نیز دارد. این محصول حوله و لباس‌های رنگی را بسیار نرم کرده و از پرزدار شدن لباس جلوگیری می‌کند.

پیمایش به بالا