مایع لباسشویی کامفورت مشکی

مخصوص لباس‌های تیره

برای اینکه در لباس مشکی‌تان حس راحتی را تجربه کنید و با هربار شستشو احساس کنید اولین بار است لباس مشکی‌تان را می پوشید، به یک شوینده قوی مخصوص لباس‌های مشکی نیاز دارید.  مایع لباسشویی کامفورت مشکی حس نو بودن لباس‌های تان را تداعی می‌کند و هیچ وقت کهنگی لباس را احساس نخواهید کرد. این شوینده برای محافظت از تیرگی رنگ لباس، الیاف لباس‌های مشکی و تیره به کار می رود. کامفورت مخصوص لباس‌های تیره به تکنولوژی پروفیبر Pro fibr مجهز است و لباس مشکی را در برابر آسیب مصون نگه می‌دارد. این شوینده، نرم کننده و درخشان‌کننده لباس‌های تیره است و تا مدت‌ها لباس‌های‌تان را تازه و نو نگه می‌دارد. کیفیت مایع لباسشویی کامفورت مشکی عالی است و قدرت پاک کنندگی و سفیدکنندگی زیادی دارد و هرگونه کثیفی را به راحتی و در کمترین زمان نابود می‌کند.

بلعیده نشود. درصورت بلعیدن با پزشک تماس بگیرید و برچسب محصول را به او نشان دهید. پس از استفاده دست‌ها را بشویید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از تماس مایع با چشم‌ها اجتناب کنید. در صورت تماس با چشم‌ها بلافاصله آن‌ها را با آب بشویید. افراد با پوست حساس یا آسیب دیده از تماس طولانی مدت با مایع اجتناب کنند. توصیه می‌گردد در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

  • مایع لباسشویی کامفورت مشکی
  • حجم: 7 کیلوگرم و 1.1 کیلوگرم
  • کامفورت مخصوص لباس مشکی و تیره
  • تثبیت کننده تیرگی لباس
  • دارای تکنولوژی پروفیبر برای محافظت از الیاف لباس در برابر آسیب
  • لکه بری موثر
  • شویندگی لباس
  • نرم کننده و درخشان‌کننده لباس‌ها

مایع لباسشویی کامفورت comfort شوینده موثر برای از بین بردن لکه‌ها و محافظت از تیرگی لباس تولید شده است و موجب افزایش عمر مفید لباس‌های مشکی می‌شود. این مایع مشکین شوی هم شوینده قوی لباس‌ها است و از طرف دیگر نرم کننده فوق العاده‌ای برای نرمی لباس هاست و اتوکشی را بسیار آسان و سریع می‌کند. قیمت مایع لباسشویی کامفورت مشکی نسبت به مزیت‌های آن بسیار مورد توجه مصرف کنندگان آن قرار گرفته است و توانسته به بیشتر نیازهای بهداشتی کاربران پاسخ موثری بدهد.

خرید آنلاین

خرید کامفورت مشکی کوچک

خرید کامفورت مشکی بزرگ

مایع لباسشویی کامفورت مشکی مخصوص لباس های تیره

محصولات مرتبط

کامفورت رنگی

کامفورت دلیکیت

پیمایش به بالا