مایع لباسشویی کامفورت رنگی

مخصوص لباس‌های رنگی

مايع لباسشويي کامفورت مخصوص حفظ و بازیابی رنگ لباس در دو سایز 2.7 و 1.1 با ترمیم آسیب‌های ناشی از شستشوی نامناسب و بازیابی رنگ‌ لباس‌ها، به گونه‌های طراحی شده که در حین شستشو از لباس‌های شما محافظت می‌کند. این محصول با تکنولوژی Pro fiber ، الیاف لباس را احاطه کرده و باعث محافظت لباس می‌شود. همچنین ضمن ضمن بازیابی رنگ، مانع از کمرنگ شده لباس شده و باعث می‌شود لباس‌های شما برای زمان طولانی‌تری درخشان و نو جلوه کند. یک پیمانه معادل 75 میلی‌لیتر مایع لباسشویی کامفورت را درون محفظه مخصوص مایع در ماشین لباسشویی خود بریزید. از دیگر محصولات کامفورت مایع لباسشویی مخصوص لباس‌های حساس و لطیف و لباس‌های تیره، همچنین خوشبوکننده هوا می‌باشد.

 

بلعیده نشود. درصورت بلعیدن با پزشک تماس بگیرید و برچسب محصول را به او نشان دهید. پس از استفاده دست‌ها را بشویید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از تماس مایع با چشم‌ها اجتناب کنید. در صورت تماس با چشم‌ها بلافاصله آن‌ها را با آب بشویید. افراد با پوست حساس یا آسیب دیده از تماس طولانی مدت با مایع اجتناب کنند. توصیه می‌گردد در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

  • حجم مایع لباسشویی رنگی: 2.7 و 1.1 کیلوگرم
  • کاربرد: لباس‌های رنگی
  • قابلیت‌ها: شوینده لباس‌های رنگی، تثبیت رنگ لباس، نرم کننده لباس، محافظت از الیاف لباس، درخشان‌کننده، لکه‌بری از لباس‌ها، ضدعفونی کننده لباس
  • تکنولوژی: پروفیبر
  • مناسب برای ماشین لباسشویی
  • سایر توضیحات: افراد با پوست حساس از تماس با مایع شوینده رنگی خودداری کنند.
  • هشدار: دور از دسترس اطفال قرار گیرد.
  • قابلیت اتوکشی سریع و آسان
  • دارای رایحه خوش

مایع لباسشویی کامفورت رنگی هم  یک شوینده مطمئن لباس‌هاست و از طرف دیگر نرم‌کننده قدرتمندی است که اتوکشی لباس‌ها را ساده و سریع می‌کند. کامفورت رنگی، دارای تکنولوژی پروفیبر Profibr است که  از الیاف پارچه محافظت می‌کند. با مصرف آن، لباس‌های‌تان درخشان و نو به نظر می‌رسند و شستشوی مکرر، به آن‌ها آسیبی نمی‌زند. این شوینده، لباس‌های‌تان را کاملا ضدعفونی و باکتری‌زدایی می‌کند و خاصیت لکه بری پیشرفته برای از بین بردن هرگونه لکه‌ای را دارد.

خرید آنلاین

خرید مایع لباسشویی کامفورت رنگی یک انتخاب مطمئن برای شستشوی باکیفیت همه لباس‌هاست. این مایع شوینده نه تنها قدرت لکه‌بری زیادی در برابر هرنوع لکه‌ای دارد؛ بلکه یک محصول ضدعفونی‌کننده است که تمام باکتری‌ها را از روی لباس پاک می‌کند. با خرید این شوینده می‌توانید همزمان از چندین مزیت آن بهره ببرید و حس نو بودن و تازگی را به لباس‌های تان بازگردانید. قیمت مایع لباسشویی کامفورت رنگی نسبت به قابلیت‌های متعدد آن کاملا به صرفه است و می‌توانید با قیمت مناسب از فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید

خرید کامفورت رنگی کوچک

خرید کامفورت رنگی بزرگ

مایع لباسشویی کامفورت رنگی-

محصولات مرتبط

کامفورت مشکی

کامفورت دلیکیت

پیمایش به بالا