مشتاقانه منتظر شنیدن از شما هستیم!

می‌توانید برای تماس با ما از راه‌های زیر استفاده نمایید:

آدرس شرکت یونیلیور ایران: تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، نبش خیابان ۳۳، پلاک ۲۳، کدپستی: ۱۵۱۶۶۸۳۱۱۱

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :

آیا برای شما سوالی فکری پیش آمده است؟

خیر، محصولات کامفورت با توجه به تعهدات ما نسبت به حفاظت از محیط زیست، در طراحی و تولید خود از موادی استفاده می‌کنند که برای محیط زیست بی‌خطر و دوستدار طبیعت هستند. ما به دنبال کاهش اثرات منفی بر محیط زیست هستیم و در استفاده از منابع طبیعی، مدیریت پسماندها و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تلاش می‌کنیم.

مایع‌های لباسشویی کامفورت در سه رنگ و با سه کارکرد متفاوت عرضه شده‌اند که هرکدام در دو سایز مختلف قابل خریداری‌اند:

۱. مایع لباسشویی مخصوص لباس‌های مشکی: این محصول که به طور اختصاصی برای لباس‌های مشکی طراحی شده است، از ایجاد سفیدی و رنگ و رو رفتگی لباس‌های مشکی در حین شستشو جلوگیری می‌کند و درخشندگی و تازگی لباس را حفظ می‌کند.

۲. مایع لباسشویی مخصوص لباس‌های حساس و لطیف: برخی از لباس‌ها مانند لباس‌های کاموایی و زمستانی به مراقبت حساس‌تری نیازمندند. این محصول به‌خوبی از تار و پود لباس‌های لطیف محافظت می‌کند و نرمی و لطافت‌ها لباس‌ها را تا مدت‌‌ها مانند روز اول نگه می‌دارد.

۳. مایع لباسشویی مخصوص لباس‌های رنگی: این محصول با حفاظت از الیاف لباس‌ها، از رنگ و رو رفتگی و از بین رفتن رنگ لباس جلوگیری می‌کند.

 

کامفورت در کنار مایع لباسشویی، اسپری خوشبوکننده و طراوت‌بخش هوا و لباس را نیز به بازار معرفی کرده که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد تازگی، رایحه خوش و طراوت را در لباس‌های شما بازیابی می‌کند. این محصول با ۳ رایحه مختلف طراحی و عرضه شده است:

۱. اسپری خوشبو کننده با رایحه‌ی لوندر

۲. اسپری خوشبو کننده با رایحه گل‌های بهاری

۳. اسپری خوشبو کننده با رایحه‌ی شکوفه‌های سیب

پیمایش به بالا