مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت

مخصوص لباس‌های دلیکیت

مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت مناسب برای لباس‌های حساس و ظریف ساخته شده است. کامفورت مخصوص لباس‌های حساس، قابلیت لکه‌بری و ضدعفونی‌کنندگی قوی دارد. مایع شوینده کامفورت سبز مخصوص لباس نوزاد و کودک که به مراقبت بیشتری نیاز دارد، طراحی شده است و به عنوان مایع لباسشویی کودک کامفورت شناخته می‌شود. کامفورت دلیکیت دارای تکنولوژی میسلار Micellar است که از  الیاف لباس در برابر آسیب محافظت کرده و از پرز شدن لباس‌ها جلوگیری می‌کند و موجب افزایش عمر لباس می‌شود. ‌شوینده کامفورت سبز در 2 حجم 2.7 کیلوگرم و 1.1 کیلوگرم به بازار عرضه شده است و عملکرد چندمنظوره‌ای دارد. این مایع لباسشویی جایگزین مطمئن پودر لباسشویی است و قابلیت نرم کنندگی و ضدعفونی‌کنندگی حوله و لباس نوزاد را به خوبی دارد.

بلعیده نشود. درصورت بلعیدن با پزشک تماس بگیرید و برچسب محصول را به او نشان دهید. پس از استفاده دست‌ها را بشویید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از تماس مایع با چشم‌ها اجتناب کنید. در صورت تماس با چشم‌ها بلافاصله آن‌ها را با آب بشویید. افراد با پوست حساس یا آسیب دیده از تماس طولانی مدت با مایع اجتناب کنند. توصیه می‌گردد در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

  • حجم مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت: 2.7 کیلوگرم و 1.1 کیلوگرم
  • کامفورت سبز مخصوص برای نوزادان و کودکان
  • مناسب برای لباس‌های ظریف، حساس و ابریشمی
  • قابلیت ها: ضدعفونی کننده و لکه‌بری لباس‌ها
  • ویژگی‌ها: شویندگی لباس، تثبیت رنگ لباس، حفاظت از بافت لباس‌ها
  • مجهز به تکنولوژی میسلار Micellar
  • موجب افزایش دوام الیاف لباس
  • دارای رایحه خوش

مایع لباسشویی کامفورت Comfort دلیکیت یک شوینده مطمئن برای لباس نوزاد و کودکان است؛ چون از پوست نوزادان در برابر بروز حساسیت محافظت می‌کند. شوینده لباس کامفورت، قابلیت ضدعفونی کردن لباس‌ها را دارد و هرگونه آلودگی را از لباس نوزاد دور نگه می‌دارد. کامفورت سبز از پرزدار شدن لباس جلوگیری می‌کند در نتیجه پوست نوزاد از آسیب دور می‌ماند. مایع لباسشویی کودک کامفورت، قابلیت نرم‌کنندگی لباس‌ها را دارد؛ علاوه برآن به اتوکشی راحت‌تر لباس‌ها کمک می‌کند. کامفورت سبز دارای رایحه آرامش‌بخشی است که این رایحه خوش، انتقال‌دهنده حس راحتی و آرامش به نوزادان و کودک دل بندتان است.

خرید آنلاین

مایع لباسشویی کامفورت خارجی دلیکیت محصولی از شرکت یونیلور است که برای لباس‌های ظریف و حساس مثل الیاف ابریشمی و لباس نوزاد طراحی شده است. با مصرف این مایع می‌توانید از امکانات چند منظوره آن شامل قابلیت ضدعفونی کنندگی، لکه بری، درخشندگی، نرم کنندگی آن بهرمند شوید. مایع لباسشویی کامفورت از مواد باکیفیتی ساخته شده است و همواره کیفیت مایع شوینده کامفورت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این شوینده، با قابلیت‌های متنوعی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، قیمت مناسبی دارد. برای خرید مایع لباسشویی دلیکیت می توانید از سایت digikala اقدام به خرید کنید.

خرید کامفورت دلیکیت کوچک

خرید کامفورت دلیکیت بزرگ

مایع لباسشویی کامفورت دلیکیت مخصوص لباس های حساس و پشمی

محصولات مرتبط

کامفورت مشکی

کامفورت رنگی

پیمایش به بالا