اسپری خوشبو کننده کامفورت مدل Lavender با رایحه لاوندر

اسپری خوشبو کننده لباس و هوا بنفش رنگ کامفورت

اسپری خوشبوکننده کامفورت بنفش Lavender انتخاب ایده‌آل برای ساخت یک محیط خوشبو و آرام بخش است. این خوشبوکننده هوا بسیار شیرین و ملایم است و بوییدن آن خاصیت آرامش بخش و درمانی دارد. عطر آن تا مدت زمان طولانی، استرس را از فضای اطراف‌تان دور می‌کند. رایحه لاوندر (اسطوخودوس) بسیار دلنشین است. به سرعت در محیط پخش می‌شود و بوی ناخوشایندی مثل بوی سیگار را کاملا از بین می‌برد. مصرف آن به صرفه است چون با یک پاف در هوا منتشر می‌شود. خوشبوکننده لوندر کامفورت برای سطوح مختلف پارچه و چوب، لحاف و تشک قابل استفاده است.

دستورالعمل ها را کامل و دقیق دنبال کنید دور از حرارت، سطوح داغ، جرقه، شعله و دیگر منابع افروزنده نگهدارى و استفاده نمایید.

در حضور بانوان باردار، نوزادان و بیماران تنفسى اسپرى نکنید.

دور از دسترس کودکان نگهدارى کنید.

در صورت بلعیدن، دهان را با آب بسیار بشویید (تنها زمانى که فرد هشیار است) و سریعا به پزشک خود مراجعه کرده و محصول را به او نشان دهید.

اسپرى را در فضایى با تهویه مناسب استفاده و نگهدارى کنید.

  • اسپری خوش بوکننده هوا کامفورت بنفش
  • حجم: 500 میلی لیتر
  • رایحه: لوندر، اسطوخودوس
  • ویژگی‌ها: پخش بوی یکنواخت در محیط
  • مصارف: قابل استفاده در سطوح مختلف پارچه، مبلمان، لحاف، تشک و پرده

اسپری خوشبوکننده لاوندر بنفش کامفورت به سطوح مختلف آسیب نمی زند و برای خوشبو کردن پرده، مبلمان و سطوح چوبی به کار می‌رود. دوام خوشبوکننده لاوندر روی سطوح بافت‌دار مثل چوب و پارچه بیشتر است و رایحه خوش آن تا مدت‌ها باقی می‌ماند. با کامفورت بنفش، محیط اداری و منزل را به فضای دلنشین و آرامش بخش تبدیل کنید. این اسپری خوشبوکننده خاصیت درمانی دارد. چون اسطوخودوس انرژی بخش است و استرس را از شما دور می‌کند و مجددا حس آرامش را تجربه خواهید کرد. انتشار یکنواخت و دوام طولانی مدت رایحه، عامل متمایز شناخته شدن خوشبوکننده‌های کامفورت است که توانسته رقابت موفقیت‌آمیزی با برندهای مشابه داشته باشد.

خرید آنلاین

بوی لاوندر کامفورت بنفش خیلی خاص و متفاوت است و رایحه آن تا مدت‌ها در خاطره‌ها باقی می‌ماند بنابراین بهترین گزینه برای محیط‌های اداری و فضای منزل به شمار می‌آید. خرید این اسپری خوشبوکننده یک انتخاب مطلوب است چون بوی خوش آن تا مدت طولانی دوام دارد. بنابراین قیمت اسپری خوشبوکننده هوا کامفورت بنفش نسبت به مزایای آن بسیار مناسب است و ویژگی‌های خاص آن، موجب جلب توجه ویژه طرفداران کامفورت شده است.

اسپری خوشبو کننده لباس و هوا _بنفش رنگ کامفورت_با رایحه لاندر

محصولات مرتبط

pink-comfort-spray

اسپری شکوفه‌های سیب

yellow-comfort-spray

اسپری گل‌های بهاری

پیمایش به بالا