۱۰ روش برای نمایش شخصیت با نحوه لباس پوشیدن

Comfort-Fashion-Wom3-v3

لباس‌هایی که می‌پوشید، بیش از آن‌چه صرفا به نمایش‌ می‌گذارند، معنا دارند و یکی از بهترین‌ شیوه‌های ابراز شما به جهان اطرافتان به شمار می‌رود. آن‌چه تصمیم‌ می‌گیرید هر روز صبح بپوشید می‌تواند وضعیت روحی شما، احساسات، رویکرد و هیجانات شما را نشان دهد.

در این مقاله به ۱۰ شیو‌ه‌ای که فشن به شما کمک می کند تا خودتان را ابراز کنید، اشاره کرده‌ایم.

گام نهادن در دنیای خلاقیت

در دنیای امروزی با ارتباطات پیوسته، همه ما مشغول کار و فعالیت هستیم و زمان کمتری برای فراغت داریم. فشن به شما اجازه می‌دهد تا دچار روزمرگی نشوید، رنگ‌های مختلف را تجربه کنید و ترکیب‌های مورد علاقه خود را بسازید.

حس بهتر در روزهای خسته‌کننده

 بعضی روزها حس و حال خوبی نداریم. چه در خانه باشیم یا حتی بیرون برویم، گاهی اوقات پوشیدن لباس مورد علاقه و کمی تجمل با لباس‌های شیک حس بهتری در ما ایجاد می‌کند.

ارزش‌هایتان را بپوشید

 بعضی روزها حس و حال خوبی نداریم. چه در خانه باشیم یا حتی بیرون برویم، گاهی اوقات پوشیدن لباس مورد علاقه و کمی تجمل با لباس‌های شیک حس بهتری در ما ایجاد می‌کند.

چه لباستان دست‌دوز و سازگار با محیط‌زیست باشد چه از تولیدی‌های عمده لباس،‌ این روزها می‌توانید ارزش‌هایی که به آن‌ها باور دارید را بپوشید – علاوه‌براین می‌توانید درباره لباس‌های خود به راحتی با دیگران صحبت کنید.

بُعد متفاوتی از خود را کشف کنید

ما به‌عنوان افراد یک جامعه، به دنبال کشف شخصیت دیگران هستیم. حتی اگر در محیطی رسمی فعالیت می‌کنید و عادت دارید هر روز کت‌وشلوار بپوشید – فشن می‌تواند  فرصتی برای نمایش جنبه‌ای متفاوت برای هریک از ما را به نمایش بگذارد.

افکار خود را به نمایش بگذارید

فشن به شما اجازه می‌دهد تا دقیقا تمامی احساسات خود را یکجا خلاصه کنید. برخی روزها با ماندن در خانه و پوشیدن لباس راحتی احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و روزهای دیگر با کفش پاشنه بلند به سوپرمارکت می‌روید. تا زمانی که این کار حس خوبی به شما بدهد، هر دو مورد کاملا قابل قبول هستند‌.

هوشمندانه فکر کنید و هوشمندانه لباس بپوشید

اگر مصاحبه یا امتحان مهمی در پیش دارید، انتخاب هوشمندانه لباس‌، به شما کمک می‌کند تا ذهنیت مناسب و اعتماد به‌نفس داشته باشید و روز خود را با انرژی کامل آغاز کنید.

قلب خود را تن کنید

در دهه‌های گذشته، با وجود فضای کمتر برای ابراز شخصیت خودمان، فشن و مد یک‌ شکل‌تر بود. با گزینه‌های متنوع امروزی،‌ شما می‌توانید آنچه واقعا دوست دارید را بپوشید.

داستان خود را به‌اشتراک بگذارید

در سال‌های اخیر، فشن به ابزاری برای روایت داستانشان بدل شده است. خصوصا مراسم و گردهمایی‌های مختلف.

برای خودتان لباس بپوشید

ورق زدن مجلات یا چک کردن اینستاگرام شما را به این باور می‌رساند که باید با مد روز و آخرین اخبار حوزه پوشاک همراه باشید. در واقع، بهترین راه برای ابراز خودتان از طریق فشن، ارزش نهادن به فردیت خودتان است. اجازه دهید شخصیت واقعی خودتان بدرخشد.

فشن به مثابه مراقبه

اهمیت به خود و همخوان شدن با دیگران، برای افرادی که دچار مشکلات سلامت روان هستند، بسیار اهمیت دارد.

‌ تعویض لباس‌هایتان با دوستان یا صرفا شوی فشن کوچکی در اتاق خواب همراه دوستانتان، می‌تواند راه مناسبی برای دور کردن ذهن از دغدغه‌ها و نوعی مراقبه باشد. مقاله را با جمله‌ای از فیلسوف مورد علاقه‌ام والدو امرسون به پایان می‌رسانم: «خود بودن در دنیایی که دائما تلاش می‌کند تا شما را به فرد دیگری بدل کند، بزرگترین دستاورد است.» به بیانی دیگر،‌ برای خوشایند دیگران، خودتان را فراموش نکنید.

پیمایش به بالا